Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Cześć, jaką macie swoją ulubioną bieliznę?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2019, o 17:47 

Cześć, jaką macie swoją ulubioną bieliznę? Jaką nosicie najczęściej? Ja tutaj https://www.kinga.com.pl/technologia czytam sobie właśnie o bieliznie. A chodzić najbardziej lubię w pełnych figach i staniku z fiszbinami. A Wy?

Re: Cześć, jaką macie swoją ulubioną bieliznę?
PostNapisane: 11 paź 2019, o 06:24 

Hej,
ja polecam nie przesadzać jakoś nadmiernie i takie powiedzmy odważniejsze rzeczy zostawmy na dalsze etapy związku, ale też nie można się ubrać w babcine majtki także trzeba zachować jakiś balans pomiędzy :) myślę, że na pierwszą noc najlepiej się sprawdzą jakieś klasyczne zestawy na przykład koronkowe, satynowe albo jakieś jedwabne. Zadbaj też o wygodę, żeby nic wam nie przeszkadzało. Pamętaj również o dobraniu odpowiedniego rozmiaru biustonosza, nie może być za mały, bo zbyt będzie za mocno uciskał skrórę , ani za mały , bo nie wygląda to po prostu dobrze :P Dodatkowo polecam Ci się na wszelki wypadek zaopatrzeć w https://www.maxigrago.pl/w-jakim-wieku- ... -z-erekcja
wiadomo, że w młodym wieku nie powinno być z tym problemu, ale w taką noc , w której zarowno ekstytacja jak i stres nie wiadomo czy wszystko pójdzie po naszej myśli, a lepiej mieć jakiś plan awaryjny w takim wypadku :) także zajrzyj sobie i poczytaj , bo na pewno nie zaszkodzi wiedzieć

Strefa czasowa: UTC