Forum serwisu Twój Ślub
http://forum.twoj-slub.com.pl/

może coś o diecie?
http://forum.twoj-slub.com.pl/viewtopic.php?f=18&t=17532
Strona 1 z 1

Autor:  natka167 [ 6 paź 2016, o 17:02 ]
Tytuł:  może coś o diecie?

Może coś na temat diety? W końcu to temat, który dotyczy młodych par, zwłaszcza przed ślubem. Przy okazji, polecam stronę: http://www.e-twojadieta.pl/ Idealne miejsce dla osób, które chca zmienić coś w swoim życiu. Warto zaglądnąć!

Autor:  natka167 [ 6 paź 2016, o 17:03 ]
Tytuł:  Re: może coś o diecie?

Jeśli cenicie sobie własne zdrowie, chcielibyście zmienić coś w swoim życiu, potrzebujecie inspiracji i źródła wiedzy, polecam też stronę: http://mushkin.com.pl/ :)

Autor:  ciara [ 24 lut 2017, o 04:34 ]
Tytuł:  Re: może coś o diecie?

Diety są rozpisane na internecie. Jest tego tak dużo że nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie. Warto też dodać do takich diet Biovital, który wzmocni układ odpornościowy. Najważniejsze jest dostarczyć organizmowi to czego potrzebuje w wymaganej dawce. Siła i zdrowie przyjdą same jako pozytywne efekty zdrowego odżywiania. Wiadomo im starsze osoby tym zapotrzebowanie na witaminy i minerały coraz większe, dlatego warto wspomagać swoją dietę dodatkowymi syropami.

Autor:  jaenefea [ 11 kwi 2017, o 12:27 ]
Tytuł:  Re: może coś o diecie?

Niedobory witamin dotyczą naprawdę dużej grupy ludzi. Czasami w ogóle nie zdajemy sobie z tego sprawy, a brakuje nam pewnych witamin. Jest szereg objawów, które powiedzą nam o tym, że brak nam witamin. Przykładowo może się zdarzyć tak, że będziemy mieli pęknięcia w kącikach ust, a to jest jasny sygnał, że brakuje nam witamin z grupy B. Polecam też stronę http://bio-dieta.pl/ na której znajdziecie jeszcze więcej informacji.

Autor:  marekm [ 25 sty 2018, o 12:34 ]
Tytuł:  Re: może coś o diecie?

pamiętajcie, aby jeść produkty bogate w witaminę A lub dostarczać ją oddzielnie, witamina A to samo zdrowie, zobaczcie sami http://apteka-teriak.pl/dieta/co-to-jest-witamina-a/ Dzięki niej będziecie mieć zdrową skórę i dobry wzrok i nie tylko :D

Autor:  rose86 [ 21 paź 2018, o 16:58 ]
Tytuł:  Re: może coś o diecie?

Jeśli komuś zależy na tym by dieta była zdrowsza, najlepiej udac się do dietetyka lub zmienić w swojej diecie dodatki jakimi ją wzbogacamy. Tu jest coś na ten temat
https://naczynia.olkusz.pl/blog/zdrowe-zamienniki-do-przygotowania-juz-dzis/
http://stokrotkanazdrowie.pl/artykuly/zamienniki-w-kuchni/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/