Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Ślub w plenerze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2019, o 16:46 

A co myślicie o takim ślubie o jakiejś tematyce? Kiedyś byłam na takim weselu, gdzie młodzi byli ubrani w średniowieczne stroje. Powiem, że wyglądało to naprawdę oryginalnie i zarazem interesująco. Myślę też, czy nie zorganizować takie tematycznego ślubu. Nawet koleżanka mi wspominała ostatnio o firmie www.bodypainter.pl/stroje-kostiumy-na-w ... anie-cena/ , która może się zająć przygotwaniem odpowiedniego stroju.

PostNapisane: 13 mar 2019, o 12:22 

Moje marzenie, ale u nas jest to mało prawdopodobne, ponieważ nigdy nie wiadomo jak z pogodą.

PostNapisane: 19 kwi 2019, o 10:44 

Ale fantastyczny pomysł na ślub. Super, tylko pozazdrości. A czy masz już dobry catering Kraków ? Z tego co wiem Catering w Krakowie: w Hotelu Best Western Premier jest rewelacyjny. W swojej ofercie mają najróżniejsze warianty menu. Dlatego każdy może znaleźć dla siebie odpowiednią opcję, która sprosta oczekiwania Młodych, jak i gości. Myślę, że warto nawiązać z nimi kontakt.

PostNapisane: 6 sie 2019, o 10:58 

Plener to moim zdaniem kiepskie miejsce. Moim zdaniem przyjęcie weselne powinno odbywać się w miejscach eleganckich i z klasą. do takich miejsc z pewnością można zaliczyć te sale weselną - http://lawenda-szczecin.pl/ w Szczecinie. Jeżeli ktoś więc właśnie z tych stron to smiało polecam bo miejsce jest naprawdę piękne.

PostNapisane: 11 lis 2019, o 22:22 

Sam pomysł nie jest zły, tylko jak tu pogodę przewidzieć. Ja bym się do ostatniego dnia stresowała, że w ostatniej chwili się okaże, że jest zimno czy deszcz będzie padał. Sala to sala moim zdaniem. Tym bardziej, że we Wrocławiu Glamour jest. Znałam to miejsce, miałam okazję być tam na weselu. To taki lokal z klasą, elegancko tam, właśnie tak glamour. A do tego blisko do kościoła, USC, samo Centrum praktycznie. Co do organizacji to z indywidualnym podejściem, bogatą ofertą. Współpracują z zespołami, fotografami i innymi, więc jak trzeba to pomogą i w takich sprawach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC