Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: Sala weselna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2018, o 17:04 

Ja mogę Wam polecić salę w województwie mazowieckim. Mówię o Domu Weselnym Astoria w Kaniach pod Warszawą. Miejsce jest naprawdę świetne! Salę mają tam dużą, elegancką, bogato dekorowaną, ale bez przepychu. Po prostu jest weselnie tak jak być powinno ;)

PostNapisane: 8 gru 2018, o 18:01 

fajna jest sala Tango, pod Warszawa, przestronna, klasycznie urzadzona, klimatyzatory nad parkietem co znacznie uprzyjemnia zabawe, przepyszne jedzenie i bardzo ogarnieta obsluga

PostNapisane: 23 gru 2018, o 09:48 

jeśli chodzi o Zamość to zdecydowanie Sala Imprez Okolicznościowych, najlepsza miejscówka w mieście jak dla mnie. u nas z organizacją spisali się na medal, wszytko dopięte na ostatni guzik tak że my niewiele musieliśmy robić :)

PostNapisane: 23 gru 2018, o 23:00 

W Wielkopolsce hotel Hotelarnia w Puszczykowie, świetne miejsce na organizację wesela. Sala jest duża, przestronna, bardzo dobra akustyka. Pracują tam sami profesjonaliści, mowa i o kucharzach i o kelnerach, nie ma tam miejsca na jakąś pomyłkę czy wpadkę. Jest Pani która zajmuje się tylko obsługą wesel, ma duże doświadczenie i parom bardzo pomaga w podjęciu kilku trudnych decyzji. Dekorują sale za dodatkową opłatą, mają barmana również swojego, przy wynajmie pokoi dla gości oferują zniżki. A pokoje high standard, w hotelu również dostępna strefa SPA>

PostNapisane: 19 sty 2019, o 20:45 

Pochodzimy z mezem z mazur, ale po studiach poznalismy sie we wrocku. Wiele dobrego slyszalam o tym miejscu http://glamour-wroclaw.pl/wesela/ dlatego tez padlo jednak na glamour i wrocław pomomo ze wiekszosc gosci musiala dojechac. Nie moglo byc zreszta inaczej jak zobaczylam sale i przekonalam sie na wlasne oczy. Na szczescie obok wlasciwie jest hotel wiec przyjezdnym zapewnilismy noclegi. Sala urzadzona typowo pod weselne przyjecia. Bardzo nastrojowa. Nawet oswietlenie maja do wyboru w kilku opcjach kolorystycznych. Jedzenie tez bralismy z glamour. Menu scisle dopracowane przez kucharza. Zdecydowalismy sie na kuchnie srodziemnomorska i kazde danie takie rzeczywiscie bylo. Nie brakowalo owocow morza dla smakoszy i to w wykonaniu perfect! Nawet w najlepszych wrocławskich knajpkach nie jadłam tak cudownego delikatnego homara.

PostNapisane: 5 lut 2019, o 20:47 

My szukaliśmy cos w Warszawie ale ceny zabójcze wiec skupilismy sie na miejscowościach obok. Tak trafiliśmy do Koła do restauracji Biały Fortepian :) Pieknie, elegancko, organizacyjnie na wysokim poziomie. Lepiej sie nie dalo :D

PostNapisane: 26 lut 2019, o 18:02 

Dziewczyny doradźcie proszę jak u Was było z kwestią ciast i innych słodkości. Podawano je na stołach gości czy osobno słodkie stoły i ile to kosztuje ? My wahamy się z narzeczonym czy wybrac słodki stół. Jak bywaliśmy wcześniej na weselach to bardzo nam się to podobało i to było takie eleganckie. Znajoma poleciła nam firmę https://www.karmello.pl/pl/wesela/, któzy zajmują się przygotowaniem słodkości. U niej na weselu bardzo nam smakowało. Jak to u Was było polecacie czy raczej klasycznie na stołach ?

PostNapisane: 27 lut 2019, o 17:44 

No, na pewno tego czego nie może zabraknąć przy aranżowaniu sali na wesele to oczywiście balonów. Ostatnio też rozglądałam się za czymś dla siebie i znalazłam tutaj https://balomania.eu/kategoria-produktu ... lateksowe/ naprawdę szeroki wybór. Można tam znaleźć ciekawe formy balonów i też bogatą ich kolorystykę. Myślę, że powinniście tam zajrzeć.

PostNapisane: 28 mar 2019, o 19:52 

u nas mielismy zapewnione ciasta, tort, wesele mielismy organizowane tutaj http://dworekeden.pl/eden/ bardzo ładna sala, podobał nam sie wystroj, poza tym bylismy juz tam wczesniej, na weselu kolezanki i było tak super ze swoje postanowilismy tez tam zrobic :) co do tych ciast, to my zazyczylismy sobie osobny stol, z ciastami, kawa, herbata, kazdy mogl sie sam obsluzyc kiedy chcial i jak chcial, mysle ze to fajny pomysl, no i u nas była jeszcze fontanna z czekolady, fajna atrakcja

PostNapisane: 13 cze 2019, o 13:58 

Przed takim weselem przygotowań jest moc. A jeszcze jak jest tyle wszystkiego, to czasem trudno nam się zdecydować. Warto powiem wam zaglądać na blogi o tematyce ślubnej, jak ten https://wedbook.pl/ na przykład. A może akurat czytając jakiś artykuł, wpadniemy na jakiś oryginalny pomysł. Ja lubię przeglądać takie blogi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC