Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Sala weselna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2019, o 10:10 

Wybor sali to moze byc dosc ciezka decyzja poniewaz ich wybor jest naprawde duzy praktycznie w kazdej czesci naszego kraju. Slub i wesele zazwyczaj wymagaja dosc duzych nakladow finansowych dlatego trzeba wszystko dobrze zaplanowac na kilku plaszczyznach. Beda nimi lokalizacja, ilosc osob jaka zamierzamy zaprosic, ile dni maja trwac uroczystosci (jeden dzien/weekend slubny) oraz jaki standard nas satysfakcjonuje. Patrzac na to mlode pary mozna zauwazyc istotne roznie w podejsciu do wydatkow. Roznia sie one glownie priorytetami jakie ma kazda ze stron. Dla przykladu moze to byc wiekszy nacisk na kilkudaniowe menu przygotowane przez najlepszych kucharzy, gdy gdy inni wola te pieniadze przeznaczyc na oprawe miejsca zaslubin. Niektore pary pragna spedzic wiecej czasu ze swoimi goscmi dlatego planuja dwudniowe uroczystosci z noclegiem. Najwazniejsze jest aby znalezc wspolne porozumienie bo bez niego nic nie zorganizujemy. Warto tez miec dobre zrodlo danych odnosnie tego jakich cen mozemy sie spodziewac. W sieci istnieja duze prownywarki typu - https://www.weselezklasa.pl/ dzieki czemu nie przeplacimy, a zaoszczedzone pieniadze wydamy na inne przyjemnosci takie jak podroz poslubna :)

PostNapisane: 8 lip 2019, o 11:06 

Jeśli szukacie wyjątkowej sali to na mnie wrażenie zrobiło miejsce https://lawenda-szczecin.pl/ . Tam nawet są dwie sale weselno-bankietowe do wyboru. Zależy który wystrój bardziej by się wam spodobał. Menu smaczne, goście chwalą i bardzo różnorodne. Do tego organizacja to tam na najwyższym poziomie jest, kto tam urządza wesele jest mega zadowolony.

PostNapisane: 14 lip 2019, o 07:13 

Natomiast ja ostatnio byłam u kuzynki na weselu i byłam zachwycona miejscem w którym miałam przyjemność się bawić. Był to dom weselny Amarlis położony koło Nowego Sącza. Przyznam się, że ja też chyba zdecyduje się na organizację swojego wesele właśnie u nich. Mimo, że mam kawałek do tej sali, ale dla takich pięknych wnętrz, świetnej obsługi, pysznej kuchni warto.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC