Forum serwisu Twój Ślub
http://forum.twoj-slub.com.pl/

Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?
http://forum.twoj-slub.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=17582
Strona 1 z 1

Autor:  jaenefea [ 24 paź 2018, o 11:56 ]
Tytuł:  Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

Niedługo zamierzam zrobić krok do przodu, a mianowicie oświadczyć się swojej ukochanej. Niestety nie jestem mistrzem romantyzmu, a także organizacji tego typu wydarzeń, dlatego chciałbym się was poradzić na temat znalezienia idealnego miejsca na zaręczyny. W internecie zlazłem całkiem ciekawy poradnik na ten temat - https://aclari.pl/poradnik/gdzie-sie-oswiadczyc-idealne-miejsce-na-zareczyny_20 i prawdopodobnie zdecyduję się zorganizować zaręczyny gdzieś na spokojnej plaży z dostępem do morza. Jednak może podrzucilibyście mi jeszcze jakieś waszym zdaniem atrakcyjne i romantyczne miejsca na zorganizowanie idealnych zaręczyn?

Autor:  kiko6 [ 29 paź 2018, o 20:06 ]
Tytuł:  Re: Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

W wakacje mój ukochany mnie zaskoczył, że niby wakacyjny wyjazd do http://www.agroturystykacisowa.cba.pl/index.html , a tu taka niespodzianka. Bardzo mile byłam zaskoczona, ponieważ nie podejrzewałam niczego. Jak w necie patrzyłam na stronę to miejsce jak najbardziej na wypoczynek, czy różnego rodzaju imprezy, łącznie z weselami. Spędziliśmy super tydzień, przy okazji zwiedziliśmy piękną okolicę, a same zaręczyny, no cóż mam co wspominać :)

Autor:  maribella [ 12 lis 2018, o 21:34 ]
Tytuł:  Re: Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

Najwyraźniej zaskakiwanie w przypadku zareczyn to domena panów ;p Sama kompletnie sie nie spodziewałam, ze to sie wydarzy akurat gdy wracalismy z wyjazdu słuzbowego. Zatrzymalismy sie na nocleg jak zawsze tutaj http://www.hotel-rycerski.pl/pl/kontakt.html i wieczorem podczas kolacji Mariusz mi sie oswiadczył. Zamowil najlepsze wino z ich winiarni, a piersionek byl utopiony w kieliszku. Dopiero gdy wypilam do konca zorientowałam sie o co chodzi. Oczywiscie przedłuzylismy wyjazd o kilka dni koniecznie ze śniadaniem do łozka ;p

Autor:  pamm [ 30 lis 2018, o 08:31 ]
Tytuł:  Re: Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

U nas zaręczyny były na balu Andrzejkowym w Albizji w Lemanach http://albizja.pl/ a to przepiękne miejsce z pysznym jedzeniem i na pewno tam też chciałabym mieć wesele

Autor:  malana [ 30 sty 2019, o 21:59 ]
Tytuł:  Re: Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

Mój Bartek oświadczył mi się na weselu mojego brata, totalnie byłam zaskoczona. Oczywiście nie robiliśmy z tego szumu, to mój brat z bratową byli wtedy najważniejsi. Ale z sentymentu wybraliśmy ten sam lokal na wesele http://salaimprezokolicznosciowych.pl/ . Również dlatego, że bardzo nam się tam spodobało, no i duża sala z klimą, do 150 osób. A u nas niewiele mniej gości będzie.

Autor:  Betinka [ 1 cze 2019, o 12:00 ]
Tytuł:  Re: Atrakcyjne miejsce na zaręczyny?

Mnie się zawsze marzyły zaręczyny w Paryżu, to naprawdę byłoby niezapomniane przeżycie. Do tego piękny pierścionek ze szmaragdem https://roren.pl/pol_m_Pierscionki-zareczynowe_Pierscionki-zareczynowe-ze-szmaragdem-163.html i byłoby co opowiadać wnukom. Z tego co słyszałam to sporo par właśnie wyjeżdża za granicę, do Paryża, Rzymu, Wenecji, w takich miejscach Panowie się oświadczają, super.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/