Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Gadżety na ślub i wesele
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2016, o 09:05 

Cześć dziewczyny :)

Chciałabym dzisiaj poruszyć temat gadżetów na ślub i wesele. Trafiłam tu http://bralbym.to/gadzety-ktore-odmieni ... ub-wesele/ na moim zdaniem świetny artykuł, w którym opisane są przeróżne gadżety, które mogą uatrakcyjnić każdy ślub i wesele. Mogłyście podzielić się ze mną swoim zdaniem na ten temat? Jeszcze kilka miesięcy temu nie planowałam kupna jakichkolwiek gadżetów, bo nie widziałam w tym sensu i szczerze mówiąc również nie miałam nawet pomysłu na ciekawe gadżety, ale po przeczytaniu tego artykułu wszystko się zmieniło i zaczęłam zastanawiać się np. nad kupnem zawieszek na alkohol i/lub pudełeczek na obrączki. A Wy kupowałyście na wesela takie gadżety?

Re: Gadżety na ślub i wesele
PostNapisane: 28 mar 2017, o 08:41 

Mi osobiście podoba się pudęłko na obrączki. Taki fajny symbol i pamiątka :)

PostNapisane: 30 maja 2017, o 21:04 

Też kupowaliśmy w internecie. Bardzo fajne dekoracje i różne dodatki, gadżety dostaliśmy w http://congee.pl/pol_m_WESELE-i-SLUB_DE ... -8628.html. No jest teraz tego mnóstwo, jest w czym wybierać.

PostNapisane: 7 sie 2017, o 13:48 

Jakoś gadżety ślubne do mnie nie przemawiają. Wolę te pieniądze przeznaczyć na jakąś atrakcje w stylu foto budki czy pokazu barmańskiego oferowanego przez http://niezapomnianachwila.pl/oferta/mobilny-bar/ . A na dekoracje to wystarczą mi kwiaty i ewentualnie nasze wspólne zdjęcia powieszone na linkach. Taką ozdobę miała moja przyjaciółka na swoim weselu. Jest ona bardzo skromna, ale i efektowna.

PostNapisane: 19 paź 2017, o 07:31 

Ja bardzo lubię nową modę, aby na ślubach pojawiały się takie wielkie napisy z lampkami, które ukazują napis "LOVE". Pięknie to wygląda

PostNapisane: 26 paź 2017, o 12:58 

Fotobudka z gadżetami, to jedyne gadżeciarstwo jakie podoba mi sie na weselu

PostNapisane: 29 sty 2018, o 10:57 

Hejka,
polecam wam świetnie dodatki i akcesoria z https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria-i-dodatki.html znajdziecie tu praktycznie wszystko, ja skorzystałem z żoną z wachlarzy, księgi gości oraz mini wiaderek. Świetnie się sprawdziły wiaderka jako podarunki ze słodyczami dla gości :D polecam i dla was ozdoby są tanie, a wyglądają wyjątkowo :D

PostNapisane: 7 lut 2018, o 13:45 

Ja też wszystko na swój ślub kupowałam na wesele :)

PostNapisane: 3 lip 2018, o 12:04 

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tyle gadżetów jest dostępne. Jedynak wydaje mi się, że większość jest zbędna

PostNapisane: 9 lip 2018, o 11:17 

Wszystko zależy co kto lubi. Ja osobiście też nie przepadam za takimi rzeczami. Jak organizowaliśmy wesele w Amore, w Płocku to tam jest fanie, że ze wszystkim się można dogadać, ustalić. Co się chce, czego nie. Nie narzucają a jeszcze doradzają żeby klient był zadowolony. Nawet z zespołem nie było problemu, też tam dogadaliśmy. Wyszło pięknie i z klasą.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC