Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Suknia, dodatki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 20:18 

Witajcie dziewczyny (a może panowie też), mój najważniejszy dzień w życiu już w czerwcu, wiele rzeczy jest już gotowych, ale jeszcze więcej czeka na omówienie, z tych gotowych, to chcę się pochwalić swoją suknią ślubną suknia papilio 2012 zawsze chciałam mieć lekką, dziewczęca suknię - ta jest moim ideałem (świetne są te aplikacje na gorsecie). Nurtują mnie tylko dodatki - zupełnie nie wiem, co powinnam do tego włożyć - jakie buty, jakieś bolerko? Zuepłnie nie wiem, w którą pójść stronę - bardziej spokojną, czy zaszaleć?

Re: Suknia, dodatki
PostNapisane: 25 sty 2017, o 10:02 

Dodatkiem o którym nie możesz zapomnieć to kwiaty a konkretnie bukiet ślubny. Ślub jest niemożliwy bez kwiatów! Są dosłownie wszędzie: w rękach nowożeńców i świadków, na masce samochodu, na stole podczas bankietu, we włosach panny młodej i nawet w klapie marynarki pana młodego. Jeżeli zastanawiasz się jakie kwiaty oddadzą Twoją osobowość polecam przeczytać artykuł http://www.twojekwiaty.pl/blog/zimowy-b ... ej-szacie/

PostNapisane: 28 mar 2017, o 08:51 

Ale o która Papilio 2012 Ci chodzi? Bo sa rózne rodzaje i od tego zależy dobór dodatków :)

PostNapisane: 8 cze 2017, o 13:20 

Wejdź na stronę https://www.ceneo.pl/sklepy/bonprix.pl-s626 Ja zawsze znajdę tam coś dla siebie, a nawet w sytuacjach kryzysowych, gdzie też nie miałam pomysłu na to co mam na siebie założyć, sklep ratował mnie swoimi produktami. Jestem klientką od ponad 2 lat i nadal zamierzam kupować w Bon Prix. Zamówienia realizowane są szybko, W razie zwrotu towaru, należnośc zawsze otrzymuję, także w stosunkowo szybkim terminie. Jakość proponowanych towarów na ogół bardzo dobra . Jest z czego wybierać. Raz zdarzyło mi się otrzymać mniej sztuk bielizny niż zapłaciłam, reklamacja została załatwiona szybko i solidnie.

Strefa czasowa: UTC