Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Ulubione sklepy online
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2017, o 09:55 

Jakie sa wasze ulubione sklepy online? Przed dlugi czas kupowalam oddziez u nas na miejscu, jednak rosnace ceny zmusily mnie do znalezienia jakiejs alternatywy. W sieci jest naprawde duzo sklepow, tylko znalezc ten wlasciwy nie jest wcale tak latwo. Czesto poprostu nie maja rzeczy na stanie i trzeba dlugo czekac na wysylke. Jednym z lepszych o jakich sie ostatnio dowiedzialam to Gatta ( ich strona https://www.gatta.pl/pl/ ) Od zawsze kojarzyli mi sie jedynie z rajstopami, ktore zawsze sobie zachwalalam .. a okazuje sie, ze maja aktualnie bardzo rozbudowana oferte. Co do portali spoleczniociowych tez sie troche zrazilam, bo czesto byly problemy z wysylka paczek lub problemy z platnosciami.

Re: Ulubione sklepy online
PostNapisane: 5 lip 2017, o 09:15 

Ja chyba nie mam ulubionego sklepu internetowego. Zazwyczaj staram się kupować rzeczy na stronie producenta. Tak jak ten fluid https://lirene.pl/produkty/makijaz/flui ... ietlajacy/ kupuję go na stronie lirene choć wiem, że mogę go dostać w każdej drogerii i internetowej i stacjonarnej. Ale jakoś tak wydaje mi się to bardziej w porządku. Oczywiście są rzeczy, które kupię w takiej drogerii a nie będę specjalnie wchodziła na stronę producenta aby tam go kupić. Robię tak tylko z rzeczami, które kupuję notorycznie. Mam swój podkład, fluid i tusz. Te trzy rzeczy kupuję zawsze te same. Jak już znalazłam to co mi się sprawdza to nie mam zamiaru z tego rezygnować. Jeśli chodzi o ciuchy to jednak wolę je kupować w tradycyjnych sklepach. Za nim coś kupię wolę to przymierzyć, dotknąć. Ale i tak zdarza mi się często kupować coś w internecie. I to raczej coś co mi się żuci w oczy. Raczej nie ma tak, że mam pulę stron na które muszę wejść i sprawdzić co na nich kupić.

Strefa czasowa: UTC