Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Jaki make up do ślubu?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 maja 2017, o 08:17 

Dziewczyny czego oprócz tradycyjnego makijażu nie może zabraknąć podczas przygotowania do ślubu? W moim przypadku zawsze muszę mieć ze sobą jakiś krem matujący. Wiem, że kosmetyczka przygotuje nas idealnie, ale obawiam się, że im później i dłużej będzie trwało wesele, tym stan mojego makijażu będzie się pogarszał. Koleżanka poleciła mi abym zamówiła fluid matująco-rozświetlający IDÉALE Glam & matt ze strony https://lirene.pl/produkty/fluidy/ Jest to innowacyjny kosmetyk, który jednocześnie matuje i rozświetla skórę. Pigmenty nowej generacji rozpraszają i odbijają światło od powierzchni skóry, sprawiając że wygląda świeżo i promiennie, bez efektu błyszczenia. Co o tym sądzicie?

Re: Jaki make up do ślubu?
PostNapisane: 30 maja 2017, o 20:28 

Jeśli potrzebujesz dobrego matującego podkładu to polecam https://tagomago.pl/katalog/109/max-factor/ . Max Factor nie jest drogi, a naprawdę świetnie sprawdza się w takim momentach, kiedy świecąca skóra nie jest pożądana ;)

Re: Jaki make up do ślubu?
PostNapisane: 14 lip 2017, o 11:45 

Dziewczyny za miesiąc ślub, a mi wyskoczyła egzema. Mam objawy jak z http://www.eloderm.pl/artykul/33,egzema ... zenia.html . I to jeszcze zaatakowała mi twarz. Jakby nie mogła wyskoczyć na rękach czy nogach. Nie jestem pewna czy uda mi się jej pozbyć do dnia ślubu. Teraz przez miesiąc na pewno nie będę kłaść makijażu na twarz. Bo to przecież może jeszcze bardziej podrażnić moją skórę. Za tydzień mam wizytę u dermatologa mam nadzieję, że coś uda mu się zdziałać. Ślub to miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu. No i tak będzie szczęśliwy. Ale miałam być najpiękniejszą kobietą na weselu. A tu proszę chyba gorzej wygląda tylko mój kuzyn, który ma problemy z trądzikiem. Jak ja będę wyglądała na zdjęciach. A jak mi ona nie zejdzie to jaki ja mam zrobić makijaż. Chciałam aby pomalowała mnie siostra, bo ona ma do tego dryg, ale nie jest kosmetyczką i nie zna się na kosmetykach tak dobrze. Także nie miałam w planach kupienia czegoś nowego, teraz będę musiała kupić bardziej ryjący p[odkład. Myślicie, że znajdę makijażystkę miesiąc przed ślubem. Przecież z nimi umawia się o wiele wcześniej. Jak ja mam to zakryć. Proszę dziewczyny doradźcie.

Strefa czasowa: UTC