Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Ślub w plenerze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2015, o 12:51 

Spełnimy Państwa marzenia organizując ślub i wesele w plenerze.
Z dala od miejskiego zgiełku… w otoczeniu zieleni… lub na plaży, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew, widoku wody, muzyki na żywo przysięgacie sobie miłość tak piękną jak miejsce, w którym właśnie jesteście…

Przy ciepłym świetle pochodni lub lampionów wraz z Waszymi gośćmi bawicie się pod gołym niebem rozświetlonym gwiazdami…

Zastanawiacie się gdzie może być tak pięknie? My to wiemy! HOTEL & RESTAURACJA PARASOL

Podzielimy się z Wami poradami oraz doświadczeniem.

Jeśli marzycie o ślubie i/lub weselu w plenerze, będziemy Wam pomocni w

– przygotowaniu miejsca do ceremonii zaślubin:

– czuwaniu nad niezakłóconym przebiegiem Waszej uroczystości,

– rozwiązywaniu niemożliwych do zaplanowania zdarzeń,

– przygotowaniu miejsca do ceremonii zaślubin,

– stylizacji miejsca na przyjęcie wesel,

– realizacji formalności przedślubnych,

– doborze atrakcji odpowiednich dla przyjęcia plenerowego,

Spotkajmy się niezobowiązująco i porozmawiajmy o Waszych ślubnych planach i marzeniach.

Aby umówić się na niezobowiązujące spotkanie z konsultantem ślubnym wystarczy napisać na info@restauracjaparasol.pl lub zadzwonić + 48 606 999 642

Wesele Marzeń
PostNapisane: 1 lip 2015, o 12:54 

Wesele to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne, które pozostanie na długo w pamięci Pary Młodej oraz Gości. HOTEL PARASOL ze swoimi niepowtarzalnymi wnętrzami jest idealnym miejscem na organizację wesela marzeń niczym z bajki.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy unikalne i przestronne wnętrze mieszczące do 300 osób, wyodrębniony parkiet do tańca oraz orkiestry / DJ’a, jak i piękny taras z widokiem na wodę. Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie i z niezwykłą dbałością pomagamy dobrać odpowiednie menu, muzykę i wystrój sal.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Państwa marzeń. Przykładamy wiele starań aby menu weselne oraz harmonogram wesela był uzgadniany indywidualnie. Organizujemy przyjęcia kompleksowo. Gwarantujemy, że wesele zorganizowane u nas będzie niepowtarzalne pod każdym względem.

Re: Ślub w plenerze
PostNapisane: 8 mar 2016, o 13:31 

Jaki plener wybieracie najczęściej? Mi się marzy plaża:)

PostNapisane: 27 wrz 2016, o 18:52 

Polecam zajrzeć na: http://www.schorowani.pl/ . Jest to strona poświęcona zdrowiu, która służy wieloma ciekawostkami. Warto zajrzeć! Szczególnie, jeśli zdrowie nie jest dla Was obojętne 

PostNapisane: 28 mar 2017, o 09:01 

Ślub w plenerze? Hmm, może na Mauritiusie :D

PostNapisane: 15 maja 2017, o 13:18 

Moja kuzynka też miała ślub w plenerze. Moda na śluby i wesela plenerowe przybyła do nas z USA i w ostatnich latach ta forma uroczystości zaczęła zyskiwać coraz większe grono zwolenników. Czerwony dywan w ogrodzie, na łące lub nad jeziorem jest idealną scenerią dla uroczystości cywilnej. Aby zorganizować ceremonię ślubu w plenerze należy uzgodnić to z kierownikiem urzędu stanu cywilnego. Należy złożyć podanie w USC, któremu podlega miejsce ceremonii i uiścić odpowiednie opłaty. W przypadku ślubu kościelnego trudniej pominąć zasady, które zabraniają udzielania ślubu poza kościołem. Są jednak księża, którzy twierdzą, że przykościelny ogród to także kościół. Koszt ślubu i przyjęcia w plenerze pod namiotem jest niestety trochę wyższy od tradycyjnego przyjęcia. Powodem jest to, że trzeba pokryć dodatkowe koszty wynajęcia namiotu i podłogi, lokale które oferują taką usługę najczęściej zapewniają też możliwość przeniesienia imprezy pod dach, w przypadku złej pogody. Ważne są też kwestie nagłośnienia i oświetlenia dla zespołu weselnego lub DJ-a. Jeżeli chodzi o catering to praktycznie każda większa restauracja ma w swojej ofercie takie menu. Moja kuzynka korzystała z oferty restauracji https://www.clubtwist.pl/informacje/catering

PostNapisane: 23 maja 2017, o 09:43 

Bardzo ciekawy pomysl!

PostNapisane: 8 sie 2017, o 07:12 

Tak ja również jestem za plenerem ślubnym , mój brat również miał na plaży w Sopocie i muszę Wam powiedzieć że naprawdę bardzo fajna sprawa co innego niż w kościele , fotografa miał akurat z Rzeszowa bo z polecenia , który im wykonał wieczorem sesję zdjęciową na tle morza a oni w tym czasie puszczali do nieba lampion szczęścia:) romantycznie i pomysłowo. Zasługa tak naprawdę pomysłu http://www.kubapabis.com/opisowa/oferta.htm . Polecam bardzo

PostNapisane: 14 wrz 2017, o 06:29 

A mi się zawsze marzyło takie wesele, jak na filmach, w ogrodzie :) no, ale co zrobić, nie można mieć wszystkiego :D
Ja nigdy nie zapomnę swojego własnego wesela, urządziłam je w Sali Wilanów w Warszawie. Poleciła mi ją koleżanka, zresztą sama kiedyś byłam tam na weselu, więc ostatecznie zdecydowałam się na nią :)
Świetna impreza, akurat wiele moich znajomych było z tamtych stron, więc mieli blisko, obsługa bardzo pomocna, kelnerzy uprzejmi, sala przestronna, z jednej strony są miejsca do siedzenia, z drugiej parkiet. Polecam wszystkim, którzy szukają wyjątkowego miejsca :) http://www.sala-wilanow.pl/

Strefa czasowa: UTC