Strefa czasowa: UTC

Drukuj

prezent ślubny związany z parzeniem kawy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2011, o 07:59 

Witajcie. Para moich znajomych ze studiów bierze ślub i chciałabym kupić im prezent związany z parzeniem kawy, bo wiem, że oboje są smakoszami kawy. Nie wiem, co im kupić. Kawiarkę, ekspres do kawy?? Osobiście nie piję kawy i nie wiem, czym się kierować w wyborze takiego prezentu. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.

Re: prezent ślubny związany z parzeniem kawy?
PostNapisane: 3 cze 2015, o 06:34 

Jeśli się nie znasz na kawie to lepiej nic nie kupuj, tylko daj im pieniądze to sobie sami kupią co potrzebują, na przykład dobra zdrowa żywność bezglutenowa
.

PostNapisane: 27 wrz 2016, o 18:43 

Zdrowie to najważniejszy element życia. Warto wiedzieć o nim jak najwięcej. Polecam super stronkę (www.prawidlowa-dieta.com.pl) na której można zdobyć wiele naprawdę cennych informacji!

PostNapisane: 11 paź 2016, o 07:54 

Jeśli są smakoszami to ekspres ale wiesz... taki lepszy to już jest kwota rzędu kilku tysięcy więc nie wiem czy to dobry pomysł...

PostNapisane: 23 paź 2016, o 18:50 

Wypasiony ekspres do kawy, jeżeli oboje uwielbiają to super prezent.
Pozycjonowanie we Wrocławiu

PostNapisane: 24 paź 2016, o 17:49 

A może coś z ubrań? My na nasz ślub dostaliśmy parę konkretnych rzeczy i to był jeden z lepszych i bardziej trafionych prezentów. Z tego co wiem, to moja przyjaciółka nawet nie fatygowała się drogą do sklepu .. :) Oczywiście dopytałam gdzie co i jak i okazało się, że ma sprawdzoną stronę z ubraniami porządnej jakości. Ostatnio wszystko mam z tej stronki, zaglądnij sobie http://blip.pl/sklep/showroom/ :)

PostNapisane: 30 kwi 2017, o 07:50 

tak można taki prezent podarować. Według mnie to nawet bardzo oryginalny pomysł i na pewno będzie się podobał. Nawet gdybyś kupiła książkę http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html to i tak myślę że prezent to prezent. Nie ważne jaki ważne że jest. Nie każdego stać od razu by podarować auto czy telewizor.

PostNapisane: 18 sie 2017, o 11:21 

A co z kwiatami? Kwiaty dla Panny Młodej nie muszą mieć formy tradycyjnego bukietu. Obecnie coraz popularniejsze wśród gości weselnych są oryginalne kosze, w których znajdują się kompozycje na bazie specjalnie dobranych gatunków kwiatów. Trzeba przyznać, że prezentują się one bardzo atrakcyjnie i są świetną alternatywą wobec zwykłych wiązanek. Nie można również zapominać o praktycznym aspekcie takiego rozwiązania – kwiaty w koszu nie potrzebują wazonu, co z pewnością będzie bardzo wygodne dla Młodej Pary. Gotowe propozycje dostępne są na stronie http://www.familie.pl/artykul/Prezent-n ... 404,1.html

PostNapisane: 29 sie 2017, o 20:12 

ja bym kupila kawe w ziarnach taka zagraniczna jakas do tego jakas ladna puszka albo drewniane opakowanie i bon do sklepu ze sprzetem agd albo kase, to ladnie opakowac w celofan i wstazke czy kokarde, ja dekoracje kupuje tez na necie https://godanparty.pl/ i taki prezent dac.. nie ryzykuyj z wyborem ekspresu bo moze oni wola cisnieniowy a ty kupisz na kapsulki, wiesz jak to jest jak sa smakoszami to maja swoje ulubione po co kupowac cos z czym sie nie wstrzelisz

Strefa czasowa: UTC