Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Biżuteria - jak o nią dbać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 wrz 2018, o 21:54 

Hej dziewczęta
Chciałabym podzielić się z Wami poradnikiem dotyczącym dbania o biżuterie. Na poradnik trafiłam zupełnie przypadkiem, gdy szukałam kolczyków dla swojej koleżanki. Znalazłam go na stronie sklepu jubilerskiego, w którym dość często robie zakupy. Poradnik znajduje się pod tym linkiem https://www.karkosik.pl/content/44-jak-dbac-o-bizuterie . Polecam zapoznać się z nim, bo zawiera na prawdę cenne rady!

Re: Biżuteria
PostNapisane: 15 maja 2019, o 16:17 

Są specjalne do tego płyny, które pozwalają utrzymać idealną czystość biżuterii. A jaką kupujesz biżuterię? Mnie ostatnio spodobała się biżuteria srebrna. Nie wiem czy kojarzysz firmę https://ottomania.pl/kategoria-produktu ... a-srebrna/ , ale jakbyś chciała kupić dla siebie biżuterię inspirowaną kulturą osmańską to koniecznie tam zerknij.

Re: Biżuteria - jak o nią dbać?
PostNapisane: 16 maja 2019, o 12:16 

Nie wiem dlaczego, ale taki płyn niby właśnie do biżuterii (kupowany w sklepie z biżuterią, a nie w jakimś przypadkowym miejscu) skutecznie mi ja zniszczył... Teraz srebro i złoto czyszczę tylko taką miękką szmatką i ewentualnie przemywam wodą z płynem do mycia naczyń. I od tego czasu kolczyki, łańcuszki i pierścionki wyglądają znacznie lepiej niż po takim specjalistycznym płynie. Tylko niestety czyszczenie zajmuje trochę więcej czasu

Strefa czasowa: UTC