Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Hej, robicie często zakupy w sieci?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2019, o 07:56 

Hej, robicie często zakupy w sieci? Ostatnio znajduję tam sporo fajnych rzeczy i także buty. Tu https://butymodne.pl/damskie-american-c ... 1.p13.html szukałam butów na wiosnę. Znacie ten sklep? Zamawiał ktoś produkty od nich? Jakie buty wam się spodobały? Chyba zamówię coś z tej strony.

Re: Hej, robicie często zakupy w sieci?
PostNapisane: 10 kwi 2019, o 17:26 

Mysle ze nie ma w tej chwili osoby, ktora chociaz nie zamówiła czegos online. Jest szybciej, czasami zdecydowanie taniej a przede wszystkim większy wybór. A jak sie zrobi zrzutkę z kims w komplecie to nawet opłata za przesyłkę wychodzi za grosze. U nas w pracy dziewczyny co jakis czas robia zrzutkę i zamawiaja naturalne kosmetyki marki Ravina bezposrednio od producenta

PostNapisane: 16 maja 2019, o 12:20 

Robię, robię, niestety nawet za często. Ale tak to jest jak nie mam czasu na chodzenie po sklepach czy galeriach handlowych, to chociaż oglądam sobie ofertę sklepów internetowych i czasami coś wrzucę do koszyka :d Tylko potem nie lubię się bawić w zwroty, a kilka razy już mi się to niestety zdarzyło

PostNapisane: 22 cze 2019, o 15:07 

W takich czasach żyjemy, że mało kto ma czas na to aby chodzić po centrach handlowych by zrobić zakupy. Zdecydowanie wygodniej jest skorzystać ze sklepów internetowych zwłaszcza że oferują one duży wybór. Tutaj w drogerii https://www.maxdrogeria.pl/ariel-prosze ... ring-p4558 znajdziecie np.artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki i wiele więcej... wszystko w jednym miejscu, wystarczy kilka minut by zrobić zamówienie i gotowe

PostNapisane: 25 cze 2019, o 11:50 

Tak, przyznam się do tego, że bardzo często robię zakupy w Internecie. Z początku robiłam to z braku czasu – no bo wiadomo, obowiązki w pracy, potem obowiązki w domu, a jak już wszystko pozałatwiane to nic, tylko rzucić się na wyrko i spać :). Zaczęłam więc dużo kupować w Internecie, by oszczędzić czas na chodzeniu do sklepu, szukania produktów po półkach itd. Teraz co prawda pod względem czasu bardzo mi się rozluźniło, ale zarazem robienie zakupów w Internecie stało się dla mnie nawykiem. Teraz robię to nie tylko ze względu na konieczność, jak to zarysowałam powyżej, ale ze względu na wygodę – po prostu przekonałam się, jaka jest to oszczędność czasu i że w ogóle jest to, przynajmniej w moim przypadku, o wiele lepsze niż targanie się po sklepach stacjonarnych :). Najchętniej kupuję tak kosmetyki, praktycznie zawsze w tej drogerii - https://www.ezebra.pl/ , zdecydowanie to mój ulubiony sklep internetowy.

PostNapisane: 15 lip 2019, o 12:15 

ja najczęściej kupuje kosmetyki, w internecie jest większy wybór i bardzo często są dobre promocje, niedawno zamawiałam farbę do włosów - odcień blondu, marka Color&Soin, która jest stworzona z naturalnych olejków i nie zawiera amoniaku! Dobra cena i szybka wysyłka :)

Strefa czasowa: UTC