Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Ślub w plenerze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2019, o 16:46 

A co myślicie o takim ślubie o jakiejś tematyce? Kiedyś byłam na takim weselu, gdzie młodzi byli ubrani w średniowieczne stroje. Powiem, że wyglądało to naprawdę oryginalnie i zarazem interesująco. Myślę też, czy nie zorganizować takie tematycznego ślubu. Nawet koleżanka mi wspominała ostatnio o firmie www.bodypainter.pl/stroje-kostiumy-na-w ... anie-cena/ , która może się zająć przygotwaniem odpowiedniego stroju.

PostNapisane: 13 mar 2019, o 12:22 

Moje marzenie, ale u nas jest to mało prawdopodobne, ponieważ nigdy nie wiadomo jak z pogodą.

PostNapisane: 19 kwi 2019, o 10:44 

Ale fantastyczny pomysł na ślub. Super, tylko pozazdrości. A czy masz już dobry catering Kraków ? Z tego co wiem Catering w Krakowie: w Hotelu Best Western Premier jest rewelacyjny. W swojej ofercie mają najróżniejsze warianty menu. Dlatego każdy może znaleźć dla siebie odpowiednią opcję, która sprosta oczekiwania Młodych, jak i gości. Myślę, że warto nawiązać z nimi kontakt.

PostNapisane: 6 sie 2019, o 10:58 

Plener to moim zdaniem kiepskie miejsce. Moim zdaniem przyjęcie weselne powinno odbywać się w miejscach eleganckich i z klasą. do takich miejsc z pewnością można zaliczyć te sale weselną - http://lawenda-szczecin.pl/ w Szczecinie. Jeżeli ktoś więc właśnie z tych stron to smiało polecam bo miejsce jest naprawdę piękne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC