Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Kosmetyki do stylizacji włosów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2017, o 20:48 

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę jakie kosmetyki stosujecie do stylizacji włosów? Które z tych https://tagomago.pl/katalog/186/stylizacja/ Waszym zdaniem będą najlepsze? Zależy mi, by fryzura przetrwała cały ślub i wesele ;)

Re: Kosmetyki do stylizacji włosów
PostNapisane: 28 lis 2017, o 11:34 

Hej,
ja polecam wyprostowanie włosów, tylko użycje do tego odpowiedniego rodzaju sprzętu, żeby nie poniszczyć waszych włosów, tutaj znajdziecie cenne wskazówki http://unodental.pl/jak-wybrac-idealna- ... ce-wlosow/ Polecam :D

PostNapisane: 9 lut 2018, o 12:52 

Ja korzystam z pomysłów ze strony http://www.ezebra.pl/Co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-puszyly-sposoby-na-puszace-sie-wlosy-blog-pol-1500293257.html Suche i puszące się włosy są utrapieniem wielu kobiet. Nic w tym dziwnego, gdyż takie włosy niezwykle trudno okiełznać i ciężko o sensowną fryzurę. Włosy puszące się wyglądają na zniszczone i niezadbane. Za puszenie się włosów zwykle odpowiadamy same - nieodpowiednia pielęgnacja, mało dbałości w obchodzeniu się z włosami, liczne zabiegi upiększające. Włosy puszą się, gdy uszkodzona jest ich łuska i wnikają w nią różne zanieczyszczenia z powietrza, a także gdy odwodniona jest kora włosa. W rezultacie włosy są wysuszone, pozbawione blasku, odwodnione i mało elastyczne, jednym słowem – puszą się. Czasem puszące się włosy są dziełem natury – tak dzieje się zwykle u posiadaczek naturalnych włosów kręconych. Są jednak sposoby na puszące się włosy.

PostNapisane: 4 kwi 2019, o 09:50 

hejka,
ja polecić mogę zabieg keratynowy Amazon Keratin! Doskonale odbudowuje zniszczone włosy, nawilża je i regeneruje. Po nim nie trzeba używać żadnych inwazyjnych kosmetyków do stylizacji włosów. Dodatkowo polecam zakupić specjalne kosmetyki ,,po zabiegach kreatynowych" dzięki nim efekt będzie jeszcze bardziej widoczny i dłużej się utrzyma! :)

Ostatnio edytowano 8 maja 2019, o 09:36 przez marekm, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 kwi 2019, o 17:23 

Włosy naprawde bardzo sprytnie mozna okiełznać w tej chwili. Kwestia dopasowania odpowiedniego kosmetyku, który przede wszystkim nie bedzie wywoływał efektu przeciwnego do tego jaki chcielismy... Najlepiej zapytac swojego fryzjera co do danego rodzaju włosów podziała najlepiej. Mnie mój juz jakis czas temu polecil olejek makadamia marki Ravina zreszta widze ze stosuje go tez u siebie w salonie. Taki zabieg olejowania raz na jakis czas nie tylko działa antypuszaco, ale tez zapobiega łamliwosci i wzmacnia strukture włosa

PostNapisane: 19 cze 2019, o 09:21 

Ja od paru miesięcy korzystam z Dermaheal Hair Nutrition i nie narzekam na wypadające włosy :P

PostNapisane: 14 sie 2019, o 11:11 

Hej, a może któraś z Was stosowała do pielęgnacji włosów jakieś kosmetyki i preparaty z biotyną? Słyszałam, że właśnie ona może mieć naprawdę pozytywne działanie w przypadku, kiedy występują problemy z łamliwością i słabością włosów (oraz paznokci przy okazji) – to wręcz podręcznikowe objawy tego, gdy występuje niedobór biotyny. Po lekturze tego artykułu: https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlo ... -dzialanie zaczęłam się po prostu zastanawiać, czy nie włączyć produktów z biotyną w swoją codzienną pielęgnacyjną rutynę.

Strefa czasowa: UTC