Strefa czasowa: UTC

Drukuj

Co sądzicie o operacjach plastycznych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2019, o 08:54 

Co sądzicie o chirurgii plastycznej oraz o takich operacjach?

Czy zdecydowałybyście się na taki zabieg jakbyście miały taką możliwośc?

Re: Co sądzicie o operacjach plastycznych
PostNapisane: 3 gru 2019, o 10:45 

Uwazam ze operacje plastyczne poprawiajace jakies drastyczne defekty urody sa jak najbardziej na miejscu. Jestem w stanie calkowicie zrozumiec osobe z monstrualnym nosem, biustem jak nalesniki lub uszami slonika Jumbo ze chce sie zmienic.

Nie pojmuje natomiast dzialan pewnych gwiazd doprowadzajacych sie za miliony dolcow do wygladu E.T....

Sama zmienilabym sobie nos gdybym miala kase i nie bala sie operacji. Jednak strach przed cieciem, narkoza i bolem mnie wystarczajaco zniecheca i moge dalej zyc z moim nosem

Jak do tej pory jedyne zabiegi na jakie chodziłam to laser na blizny na twarzy
http://fabrykakobiecosci.com.pl/laser-f ... -mlodosci/

Miałam spore blizny potrądzikowe i z tego powodu się wybrałam.

PostNapisane: 19 sty 2020, o 08:50 

Myślę że operacje plastyczne są potrzebne ale teraz wiele defektów urody można poprawić bez operacji, nieinwazyjnymi metodami. W klinice https://artederm.pl/ miałam modelowane i powiększane usta. Umówiłam się teraz też na zabiegi dzięki którym pozbędę się cellulitu.

PostNapisane: 21 lut 2020, o 13:15 

Ja bym się nie zdecydowała na takie operacje, przynajmniej na ten moment. Nie są mi one potrzebne, to jedno, a poza tym z bardzo boję się bólu to drugie. No i kolejna rzecz to taka, że tego typu operacje nie zawsze się udają i efekty też mogą być różne. A ich odwrócenie to już kolejna ingerencja

PostNapisane: 22 lut 2020, o 22:12 

No tak, ale żyjemy w czasach gdzie operacje plastyczne wcale nie są juz koniecznoscią aby pozbyc sie zmarszczek czy cellulitu. Gabinety wyposażone sa w odpowiednie sprzety jak chociazby ten u nas w Żarowie https://aturody.pl/ gdzie Pani Agnieszką metodą hifu dokonuje liftingu ciała i wyrównuje skóre pozbywając sie cellulitu czy rozstepów. Skora staje sie napieta, spreżysta i nabiera jędrności

PostNapisane: 16 mar 2020, o 19:19 

Poprawialam swoj wyglad kilka razy.. raczej byly to malo inwazyjne zabiegi typu liposukcja, zmarszczki itd i nie uwazam by bylo to cos zlego. Ostatni moj zabieg w Łodzi u dr Żukowskiej to plastyka powiek.. zawsze chcialam zrobic ladny makeup z uzyciem eyelinera ale moje powieki niszczyly kazda probe bo za bardzo opadaly. Po zabiegu w koncu wygladam jak chcialam :D

Strefa czasowa: UTC